ALUMĪNIJA LOGI

SAPA HYDRO

SAPA logus izgatavo no Hydro REDUXA, zema oglekļa satura alumīnija, kas tiek ražots, izmantojot atjaunojamos enerģijas avotus

Skandināvu minimālisma dizaina, energoefektivitātes standartam atbilstoši alumīnija logi

Vairāk kā 15 gadu laikā pārbaudīta ražošanas kvalitāte

SAPA HYDRO ir viens no pasaules līderiem alumīnija apstrādes jomā+37124003088 info@scanglas.eu

ALUMĪNIJA LOGU CENU PIEDĀVĀJUMI

Lai saņemtu cenu piedāvājumu, aicinām aizpildīt pieteikuma formu un pievienot projekta failu
Pievienot failu

Kādēļ izvēlēties SAPA HYDRO alumīnija logus?

Minimālisms un ilgtspējība
SAPA logi un durvis apvieno visas alumīnija priekšrocības ar lielisku siltumizolāciju. Stabilitātes, precizitātes, uzticamas funkcionalitātes un minimālas apkopes kombinācija nodrošina ilgtspējīgus produktus, kas kalpo daudzus gadus. SAPA alumīnija logu profils 1086 ir augstas izolācijas alumīnija logu sistēma ar zemu U vērtību un veiktspēju līdz pat pasīvo būvju termoizolācijas līmenim. Sistēma ir balstīta uz stingru dizainu ar 86 mm profiliem, kas nodrošina labu skaņas izolāciju.

Augsta veiktspēja
SAPA 1086 alumīnija logu profili atbilst augstākajiem klimata izturības standartiem. Pret ielaušanos izturīgā furnitūra un stikla paketes Thermo 86 un 86 SX atbilst pretestības klasei RC 2, logu izmēriem līdz 1250x1800 mm. Logu 1086 SX var fiksēt vai atvērt uz iekšu, un tas ir pieejams arī ar slēptām eņģēm. Ļoti zemas U vērtības nodrošina vislabāko komfortu un zemas enerģijas izmaksas. SAPA labākais loga profils 1086 PX sasniedz pasīvās mājas siltumizolācijas standartu un tādēļ ir piemērots ēkām ar īpaši augstām energoefektivitātes prasībām.

Stiklojuma izvēle
Ir pieejamas vairākas stiklojuma izvēles, kas atbilst nepieciešamajam komforta līmenim un enerģijas prasībām – SAPA alumīnija logos visbiežāk uzstāda trīskāršās stikla paketes, kas nodrošina visplašāko izvēli. Pieejamas stikla paketes, kas atbilst tādām prasībām kā: pret-ielaušanās, ugunsdrošība, skaņas samazināšana, netīrumu atgrūšana, saules gaismas samazināšana, kā arī enerģijas taupīšana. Stiklus iespējams arī apdrukāt ar dažādu rakstu sietspiedi vai izmantot krāsainu stiklu.

Apdare un krāsas
SAPA profilus var anodēt astoņās standarta krāsās vai pulverkrāsot atbilstoši NCS-S un RAL krāsu sistēmām. Iespējams izvēlēties atšķirīgas krāsas logu iekšpusē. Piedāvājumā ir plaša krāsu izvēle anodēšanai un gandrīz neierobežota izvēle krāsošanai. Pateicoties labajai alumīnija izturībai pret koroziju, reti ir nepieciešama virsmas apdare, lai pasargātu to no korozijas.

SAPA alumīnija logu ražošanas termiņi ir sākot no 4 nedēļām, taču iespējamas atkāpes atkarībā no pasūtījuma apjoma un ražotnes noslogojuma. Jebkurā gadījumā, pirms pasūtījuma apstiprināšanas, Jums tiks sagatavots cenu piedāvājums, kurā norādīsim visu saistošo specifikāciju, kā arī prognozējamos ražošanas termiņus.

SAPA 1086 alumīnija logu profilu veidi

SAPA 1086 alumīnija logi
SAPA 1086 alumīnija logu profils paredzēts visu veidu uz iekšu veramām logu konstrukcijām.
SAPA 1086SX alumīnija logi
SAPA 1086SX alumīnija logu profils ar papildus siltumizolāciju uz iekšpusi veramiem logiem.
SAPA 1086PX pasīvo māju alumīnija logi
SAPA 1086PX pasīvo māju alumīnija logu profils uz iekšu veramiem logiem.
SAPA 1086 alumīnija logi uz ārpusi verami
SAPA 1086 alumīnija logu profils, uz ārpusi verams
SAPA 1086 Vintage alumīnija logi
SAPA 1086 Vintage alumīnija logu profils renovējamām un vēsturiskām ēkām
SAPA 1086 Block alumīnija logi
Profils ar pazeminātu fasādes profila daļu, lai palielinātu stiklojuma laukumu, uz iekšpusi verams
SAPA 1086 Sandwich Panel alumīnija logi
Profils sendvič paneļu konstrukciju ēkām, uz iekšpusi verams
SAPA 1086 Screen alumīnija logi
SAPA 1086 Screen alumīnija logi ar iestrādātu rullo žalūziju.
SAPA Vintage alumīnija logi