KNAUF IZOLĀCIJAS MATERIĀLI

KNAUF siltumizolācijas materiāli par vairumtirdzniecības cenām. Tiešās piegādes no ražotāja uz objektiem visā Latvijā.+37124003088 info@scanglas.eu

KNAUF CENU PIEDĀVĀJUMI

Lai saņemtu cenu piedāvājumu, aicinām aizpildīt pieteikuma formu un pievienot projekta failu
Pievienot failu

Vairumtirdzniecības sortimentā pieejamās KNAUF siltumizolācijas minerālvates


TP115 (Acoustic Board) ECOSE® KNAUF vate loksnēs, kas izmantojama starpsienās, iekšējās sienās, griestos, slīpajos jumtos, starpstāvu pārsegumos. Siltumvadāmības koeficients λD = 0,037 W/mK; Ugunsdrošības klase A1; Skaņas izolācijas klase A.


NATURBOARD 035 ECOSE® vate loksnēs ar teicamiem siltumvadāmības parametriem λD = 0,035 W/mK. Izmantojama slīpo jumtu, ārsienu, ventilējamo fasāžu siltināšanā, kā arī, koka karkasa ēku (Dabas Māju) konstrukcijās.


NATURBOARD 037 (TP116) ECOSE® vate loksnēs, ieteicamais pielietojums – koka karkasa konstrukciju ēkas, ārsienas, ventilējamas fasādes, slīpie jumti.


EKOBOARD 039 (TP 112) Vispārēja pielietojuma izolācijas vate ar ECOSE® tehnoloģiju. Iespējamais pielietojums – starpsienas, ārsienas, iekšējās sienas, grīdas un iekārtie griesti.


Noliktavas atlikumā vienmēr pieejami augstāk minētās KNAUF siltumizolācijas vates, kā arī vate ruļļos - NATUROLL M, NATUROLL PLUS, UNIFIT 037 un UNIFIT 035.


Izmantojiet iespēju pasūtīt Knauf siltumizolācijas vati tiešsaistē, zemāk atzīmējot vajadzīgo materiālu un izvēloties palešu skaitu pirkšanai. Zem preču sadaļām atradīsiet izvēlēto preču summu, kā arī e-pasta adreses un kontaktinformācijas ievades laukus. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā droši zvaniet uz +371 24 003 088

ECOSE TEHNOLOĢIJA
ECOSE ir KNAUF revolucionārā, ilgtspējīgā saistvielu tehnoloģija, kuras pamatā tiek izmantotas bioloģiskās vielas. KNAUF ilgtspējīgās stratēģijas nodrošināšanai ECOSE tehnoloģija tiek izmantota minerālvates un akmens vates produktu ražošanā, jau vairāk kā 10 gadus.
4 GALVENĀS KNAUF ECOSE PRIEKŠROCĪBAS
DABĪGAS SAISTVIELAS NO DABAS: ECOSE® tehnoloģija, neizmantojot fenolu un formaldehīdu, kur ķīmiskās vielas ir aizstātas ar dabīgām izejvielām.

ENERĢIJAS TAUPĪŠANA: Minerālvates ražošana ar ECOSE® tehnoloģiju patērē līdz pat 70% mazāk enerģijas, salīdzinot ar tradicionālo ražošanas metodi, izmantojot formaldehīdu.

ILGMŪŽĪBA: Pateicoties mūsu bioloģiskās saistvielas izcilajai izturībai, saskaņā ar ECOSE® tehnoloģiju izgatavotā minerālvate ir ļoti izturīga.

TELPAS GAISA KOMFORTS: Eurofins Gold sertifikāts norāda, ka visi ECOSE® produkti atbilst visaugstākajiem iespējamiem iekštelpu gaisa kvalitātes standartiem.
KNAUF KVALITĀTES NOVĒRTĒJUMS
  • A1 EUROCASS - UGUNS REAKCIJAS KLASE
Gandrīz visiem KNAUF būvizstrādājumiem ir visaugstākā A1 klasifikācija.

  • BES 6001
BES 6001 akreditācija pierāda, ka KNAUF būvmateriāli ir izgatavoti no izejmateriāliem, kas piegādāti atbildīgi.

  • EN 15804
KNAUF vides produktu deklarācijas (EPD) atbilst BRE un Eiropas standartam EN 15804.

  • EUROFINS INDOOR AIR COMFORT GOLD SERTIFIKĀTS
Eurofins zelta sertifikāts Indoor Air Comfort norāda, ka KNAUF minerālvates izstrādājumi veicina labāku gaisa kvalitāti telpās.

  • BRE GREEN GUIDE RATING A+
KNAUF apbalvots ar BRE Green Guide Rating A + par labāko būvniecības produktu vides aizsardzībā. 

KĀDĒĻ IR VĒRTS IZVĒLĒTIES KNAUF INSULATION?
Tirgū ir ļoti plašs izolācijas sistēmu klāsts, kas atšķiras dažādās formās, veiktspējā, ilgtspējībā, ekonomiskajos ieguvumos un pieejamībā.

KNAUF piedāvā risinājumus visām komerciālajām un dzīvojamām ēkām, jauniem būvniecības vai renovācijas projektiem, kā arī siltumizolāciju ar atbilstošām prasībām apkures sistēmām, rūpniecības iekārtām un ugunsdrošībai.

KNAUF INSULATION:
  • Laika pārbaudīta Minerālvates un Akmens vates ražošanas pieredze, kas labāko izolācijas risinājumu Jūsu sistēmai.
  • Pastāvīgas inovācijas ļauj nepārtraukti uzlabot piedāvājumus un atbalstīt klientus ilgtspējības, būvniecības kvalitātes un veiktspējas jomā.
  • KNAUF minerālu un akmens vates izstrādājumi ir ļoti ilgtspējīgi, nedegoši un tiem ir augstākais siltuma un skaņas izolācijas īpašību līmenis, tie atbilst visaugstākajām tehniskajām īpašībām un ir parādījuši lielisku sniegumu sarežģītos projektos, ieskaitot "pasīvās mājas" standartu.

KNAUF minerālvati ražo, izmantojot vairāk kā 80% augstas kvalitātes pārstrādājamu stiklu, pievienojot smiltis, kaļķi un sodu. Maisījums tiek sadedzināts augstā temperatūrā, gatavā šķiedra tiek sasaistīta, izmantojot patentēto, bioloģiski balstīto saistvielu ECOSE® tehnoloģiju - tehnoloģiju kur netiek izmantoti formaldehīdi, fenoli un krāsvielas.

KNAUF akmens vati ražo galvenokārt no vulkāniskajiem iežiem, vienkāršā bazalta un / vai dolomīta. Šobrīd aizvien lielāku daļu sastāda pārstrādāti izdedži: produkts, kas pēc dedzināšanas paliek domnas krāsnīs. Izejvielas tiek izkausētas un atdziestot sacietē par smalku minerālvates šķiedru. Lielākā daļa KNAUF akmens vates izstrādājumu tiek ražoti, izmantojot ECOSE® tehnoloģiju.

KNAUF tehniskās izolācijas produkti ietver virkni augstas kvalitātes risinājumu, kas īpaši izstrādāti siltummaiņas sistēmu un rūpniecisko iekārtu izolācijas prasībām. KNAUF izolācijas produktu klāstā ir apkures sistēmām, cauruļvadu un gaisa kondicionēšanas izolēšanai, kā arī pasīvai ugunsaizsardzībai paredzēti risinājumi.