MODULĀRIE PĀRSEGUMI

TERIVA®

TERIVA ir modulārā starpstāvu pārseguma sistēmas tiek ražotas jau kopš 2002. gada. Saliekamā pārseguma sistēma atbilst Eiropas Savienības būvniecības standartam LST EN 15037, un ir marķēta ar CE. Nodrošinām piegādi visā Latvijā.


Efektīvs un izdevīgs starpstāvu pārsegumu risinājums

20 gadu laikā pārbaudīta kvalitāte un uzstādīšanas metodika

Iespējams, labākais pārsegumu risinājums ēku renovācijā
+37124003088 info@scanglas.eu

Saņemt TERIVA pārsegumu sistēmas cenu piedāvājumu

Lai saņemtu cenu piedāvājumu, aicinām aizpildīt pieteikuma formu un pievienot projekta failu
Pievienot failu

TERIVA modulāro pārsegumu veidi

TERIVA 4,0/1

Starpstāvu pārsegums ar betona blokiem.
 • Pārseguma garums: 1,8-7,2m
 • Biezums: 24 cm
 • Pašmasa: 270 kg/m2
 • Nestspēja: 670 kg/m2

TERIVA LIGHT 4,0/1

Starpstāvu pārsegums ar EPS 150 putupolistirola blokiem.
 • Pārseguma garums: 1,8-7,2m
 • Biezums: 24 cm
 • Pašmasa: 190 kg/m2
 • Nestspēja: 670 kg/m2

TERIVA LIGHT 4,0/2

Starpstāvu pārsegums ar EPS 150 putu polistirola blokiem.
 • Pārseguma garums: 1,8-8.0m
 • Biezums: 30 cm
 • Pašmasa: 235 kg/m2
 • Nestspēja: 715 kg/m2
Kas ir TERIVA LIGHT?
TERIVA LIGHT ir saliekamo pārsegumu sistēma, kurā betona bloki aizstāti ar putupolistirola blokiem EPS, kas padara sistēmas konstrukciju vēl vieglāku un samazina uzstādīšanas laiku. Pielietojot TERIVA LIGHT tiek iegūts ne vien kvalitatīvs, monolīts pārsegums, bet arī siltumizolācijas slānis. TERIVA LIGHT ir īpaši izdevīgs risinājums objektā, kur jāizbūvē pārsegums virs neapkurināmām telpām, garāžas vai pagraba.
TERIVA salīdzinājumā ar pārseguma plātnēm
 1. TERIVA pārsegumu iespējams uzstādīt manuāli, neizmantojot pacelšanas krānus un citus mehānismus. Pārsegums tiek veidots no mazgabarīta elementiem. Viegli: bloks (atkarīgs no pārseguma tipa) sver 2; 14 vai 18 kg, bet sija – 12 kg.
 2. Transportēšana. Ar standarta izmēra kravas auto 13,6 m garumā, iespējams nogādāt uz objektu līdz 500 m2 pārseguma elementu. Pārseguma plātnes līdz 70 m2.
 3. Nogādājot objektā TERIVA pārseguma elementus, tos var izlādēt manuāli, pārseguma plātnes tikai ar krāna vai pacēlāja palīdzību.
 4. Pirms pārseguma plātņu salikšanas nepieciešams nomontēt vainagu, lai sasaistītu visu konstrukciju. Vainaga montāža aizņem daudz laika un rada papildus izmaksas.
 5. TERIVA pārsegums ir daudz vieglāks nekā pārseguma plātnes (aptuveni 100 -120 kg/m2) tādēļ mājas sienām var izmantot vieglākus konstrukciju un siltumizolācijas materiālus.
 6. Ēku rekonstrukcijās pārseguma elementus montāžas vietā var piegādāt pa durvīm vai logiem. Savukārt, pārseguma plātnes rekonstrukcijas gadījumos, kad jumta konstrukcija ir esoša, nebūs iespējams piegādāt šādā veidā.
 7. Pārseguma plātnes darbojas kā atsevišķi elementi, kas bieži ir iemesls plaisām starp plātnēm un sienām. TERIVA konstrukcija ir kā viengabala, monolīts elements.
 8. Ar pārseguma plātnēm, kā ar standartizētu izmēru izstrādājumiem, ir sarežģīti izveidot objekta pārsegumu bez ievērojamiem plātņu pārpalikumiem, kas ievērojami paaugstina kopējās izmaksas. Veidojot TERIVA pārsegumu, pārpalikumi veidojas nenozīmīgi.

TERIVA salīdzinājumā ar monolīt-betona pārsegumiem

 1. TERIVA pārsegumam nav nepieciešams veidņu izgatavošana, armatūras siešana un statņu izveidošana.
 2. Betonēta pārseguma darba un transporta izmaksas ir ievērojami augstākas.
 3. TERIVA pārsegums ir vieglāks par 100 -120 kg/m2.
 4. TERIVA pārsegumā izmanto izturīgāku armatūru. Karkasu izgatavo no auksti velmēta, ribota un gluda tērauda, ar plastiskuma pakāpi - 500 MPa, kas atbilst Vācijas standartam DIN 488. Šis karkass ir par 23% izturīgāks nekā A-III klases armatūra.
 5. Laba siltumizolācija:

TERIVA 4,0/1 - 0,37 m2 K/W

TERIVA 4,0/3; 6.0; 8.0 - 0,39 m2 K/W

TERIVA LIGHT 4,0/1 - 3,51 m2 K/W

Kādēļ TERIVA ir viens no vislabākajiem risinājumiem rekonstruējamos objektos

Nostiprināt vecos, esošos pārsegumus vai mainīt tos uz jauniem - tas ir sarežģīts process, kas saistīts ar ievērojamām izmaksām. Pārseguma paneļus caur logu ailēm nav iespējams padot, tāpat dzelzsbetona monolīto pārsegumu ir ļoti sarežģīti izveidot, jo esošās konstrukcijas ir nepieciešams demontēt, lai izveidotu pārseguma balstus un esošās konstrukcijas var neizturēt lielu šķidrā betona daudzumu, tādēļ, izmantojot TERIVA saliekamo pārsegumu sistēmas, to var izdarīt daudz ērtāk un lētāk.


TERIVA pārseguma montāžas posmi

 • Sienās izveido atveres "ligzdas" pārseguma siju ievietošanai;
 • Pārseguma sijas montē ik pēc 60 cm vai 45 cm (atkarībā no pārseguma veida);
 • Sijas balsta uz statnēm;
 • Izvieto pārseguma blokus;
 • Pa perimetru veido siju vainagu;
 • Pārseguma konstrukciju pārklāj ar betonu (Marka C20/25)
Kāds ir pasūtīšanas process?
Lai sagatavotu izmaksu aprēķinu, mums ir nepieciešams objekta projekts, pdf vai dwg. Balstoties uz projektu, mūsu inženieri izveidos pārseguma plāna projektu un ieteiks optimālāko risinājumu. Rasējumu, kopā ar objekta adresi un kontaktinformāciju, lūgums sūtīt uz mūsu e-pastu - info@scanglas.eu
Piegāde, norēķini un termiņi
Piegādes pakalpojumu nodrošinām visā Latvijas teritorijā, tieši no ražotnes Lietuvā. Piegāde ir maksas pakalpojums un tā nav iekļauta produktu cenā. Piegādes cena ir atkarīga no objekta atrašanās vietas. Izkraušana nav iekļauta piegādes pakalpojumā. Kā alternatīvu risinājumu, piedāvājam piegādi organizēt pašiem. Šajā gadījumā būs nepieciešama transportlīdzekļa un tā vadītāja identifikācijas informācija, lai sagatavotu CMR.

Norēķini - priekšapmaksa. Apmaksas veids - pārskaitījums.

Termiņi - vidēji 5 darba dienas, jo standarta izmēru pārseguma elementi vienmēr ir noliktavas atlikumā, un lielāko daļu laika aizņem projekta detaļu saskaņošana un piemērota transporta meklēšana.

TERIVA - modulārās starpstāvu pārsegumu sistēmas

TERIVA starpstāvu pārsegumu sistēmas sastāv no armētām betona sijām, dobiem betona blokiem vai EPS150 polistirola blokiem (TERIVA LIGHT sistēmā), kā arī betona pārklājuma, kas tiek izveidots jau pēc pārseguma sistēmas elementu uzstādīšanas. Šāda pārseguma konstrukcija ir viegla, izturīga un energoefektīva, kas atbilst А, А+ un А++ energoefektivitātes klases prasībām.

Atkarībā no būves pārsegumu nestspējas prasībām, ir pieejami seši starpstāvu pārsegumu risinājumi. Visas sistēmas ir pielietojamas gan dzīvojamo māju būvniecībā, gan publiska pielietojuma ēkās un objektos, kur mainīgās slodzes ir no 4,0 līdz 9,4 kN/m2.

Veidojot pārsegumus virs pagrabiem, vai arī plakano jumtu konstrukcijās, īpaši rekomendējam TERIVA LIGHT pārseguma sistēmu no EPS polistirola blokiem, jo vienlaicīgi tiek iegūts ne tikai stabils, viegls un ilgtspējīgs pārsegums, bet arī papildus siltumizolācijas slānis, līdz ar to, iespējams, nav nepieciešama papildus siltumizolācija.

TERIVA starpstāvu pārsegumi ir paredzēti manuālai montāžai, neizmantojot sarežģītus būvmehānismus (piem. celtņus), jo siju un bloku svars ir salīdzinoši neliels. Sijas sver 13-15 kg/m, betona bloks 18kg, EPS polistirola bloks 2.0 kg.

TERIVA ir viens no labākajiem risinājumiem rekonstruējamo ēku starpstāvu pārsegumu izveidei, jo pārseguma sistēmas nelielais svars proporcionāli mazāk ietekmē esošās būvkonstrukcijas.

TERIVA modulāro starpstāvu pārsegumu sistēmas elementu izmaksas sastāda vidēji 25 EUR/m2. Betona patēriņš ap 0.07 m3/m2. Pasūtītāja ērtībām, kopā ar pārseguma sistēmas elementiem, piedāvājam armatūras sietus un stiegras atbilstoši projekta specifikācijai.

Lai uzzinātu sava projekta izmaksas, sūtiet mums projekta plānu dwg vai pdf failā uz info@scanglas.eu, pēc kā mūsu konstruktori veiks detalizētu pārseguma elementu izvietojuma plāna izveidi un precīzu cenu aprēķinu.

Papildus informācija par TERIVA starpstāvu pārsegumu risinājumiem pieejama ražotāja mājaslapā, kur atradīsiet montāžas instrukcijas, atbilstības sertifikāciju, kā arī tehnisko informāciju un rasējumus arhitektu vajadzībām.

Aplūkojiet attēlu galeriju no objektiem, kur izmantotas TERIVA pārsegumu sistēmas, video atrodami zemāk.