OSB PLĀKSNES

OSB kokskaidu plāksnes ir visprogresīvākais no šobrīd pieejamajiem OSB plākšņu veidiem un pilnībā atbilst ekoloģiskas būvniecības normatīviem.


✔ Augsta slodzes nestspēja

Plašs pielietojums būvniecībā

Videi draudzīgs un pārstrādājams materiāls
+37124003088 info@scanglas.eu

OSB CENU PIEDĀVĀJUMI

Lai saņemtu cenu piedāvājumu, aicinām aizpildīt pieteikuma formu un pievienot projekta failu
Pievienot failu
OSB plāksnes
OSB plāksnes ir plaša pielietojuma kokskaidu būvizstrādājums ar augstu slodzes nestspēju, izmēra un formas noturību, tajā pat laikā, augstu elastību un triecienizturību, kā arī uzlabotu mitruma rezistenci.
OSB plākšņu īpašības
Uzlabota mitruma rezistence. Augsta slodzes nestspēja un stingrums būvniecības vajadzībām. Augsta izmēru precizitāte un formas noturība.
Augsta elastība un triecienizturība. Materiāls ir viegli apstrādājams, izmantojot parastos kokapstrādes instrumentus. Apkārtējai videi draudzīgs, pārstrādājams produkts.
OSB plākšņu izmantošana
Būvniecībā: sienām, grīdām, jumtiem, kāpņutelpām, nožogojumiem
Interjerā: mēbeļu elementos, iekštelpu dekoratīvie elementos, mīksto mēbeļu rāmjos, durvju paneļos, apšuvumā un starpsienās
Iepakojumā: transportēšanas kastēm un konteineriem, paletēm
Noliktavas aprīkojumā (plauktiem, žogiem utt.)
OSB plākšņu izmēri
OSB plāksnes pieejamas 1250 x 2500 mm formātā. Pieprasītākie plākšņu biezumi - 10 mm, 12 mm, 18 mm un 22 mm, kā arī divu formātu OSB ar četrpusīgo spundi TG4 1250 x 2500 mm un 625 x 2500 mm, 12 mm, 15 mm, 18 mm un 22 mm biezumos.
Pārējie OSB plākšņu formāti pieejami pēc pieprasījuma.